za osposobljavabnje za rad bez zasnivanja radnog odnosa

1. UČITELJ/ICA RAZREDNE NASTAVE – na  puno radno vrijeme, – 2 izvršitelja/ice

Uvjeti: diplomski sveučilišni studij  prema stavku 6. članka 105. i članka 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi.

Prednost imaju kandidati koji poznaju talijanski jezik.

Na natječaj se mogu javiti nezaposlene osobe prijavljene u evidenciji nezaposlenih, sa završenim fakultetom, prvim stupnjem fakulteta ili višom školom, do 29 godina života:

• bez radnog iskustva u zvanju,
  • s radnim iskustvom u zvanju kraćim od propisanog radnog iskustva kao uvjeta za polaganje stručnog ispita, odnosno za obavljanje poslova radnog mjesta,
  • s radnim iskustvom izvan zvanja.

Kandidati uz prijavu prilažu: životopis, ovjerenu presliku diplome, presliku domovnice i uvjerenje o nekažnjavanju. Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.

Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati.

Prijave s potrebnom dokumentacijom dostavljaju se na adresu škole: OSNOVNA ŠKOLA-SCUOLA ELEMENTARE „SAN NICOLÒ“, 51000 Rijeka, Mirka Čurbega 18, s naznakom "za stručno osposobljavanje za rad", u roku od 8 dana od dana objave natječaja.

objavio: EMMA BLAŽEVIĆ   datum: 10. 4. 2013.

za osposobljavabnje za rad bez zasnivanja radnog odnosa

1. UČITELJ/ICA RAZREDNE NASTAVE – na  puno radno vrijeme, – 2 izvršitelja/ice

Prednost imaju kandidati koji poznaju talijanski jezik.

• bez radnog iskustva u zvanju,
  • s radnim iskustvom izvan zvanja.

Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati.

objavio: EMMA BLAŽEVIĆ   datum: 10. 4. 2013.