Obavijest/Avviso

Poštovani!

Obavještavamo Vas da je  Gradonačelnik Grada Rijeke 16. srpnja 2013. godine donio Zaključak o provođenju  Programa produženog boravka i cjelodnevnog odgojno – obrazovnog rada od 1. – 4. razreda za školsku 2013./2014. godinu.

Iz toga slijedi da  u školskoj 2013./2014. godini roditelj/staratelj za učenika od drugog do četvrtog razreda koji ima prebivalište na području Grada Rijeke sudjeluje u cijeni Programa za dio troškova rada učitelja, i to ovisno o dohotku po članu kućanstva.

Kako bi utvrdili mjesečno sudjelovanje  za dio troškova rada učitelja škole, roditelji  trebaju prikupiti sljedeću dokumentaciju:

• uvjerenje o prebivalištu za učenika i jednog roditelja
  • prosjek plaća za posljednja tri mjeseca – lipanj, srpanj i kolovoz (dohodak od nesamostalnog rada) ili godišnju poreznu prijavu
  • odrezak od mirovine
  • dokaz o statusu nezaposlenog (presliku radne knjižice ili potvrdu zavoda za zapošljavanje)

Spettabili!

Vi informiamo che il 16 luglio 2013, il sindaco di Fiume ha deciso il Metodo di funzionamento del lavoro al doposcuola dalla prima alla quarta classe per l'anno scolastico 2013/2014.

Seguendo tali decisioni, i genitori degli alunni dalla seconda alla quarta classe con la residenza a Fiume, saranno inclusi nel Programma di pagamento parziale del lavoro delle maestre del doposcuola, indipendentemente dal reddito di ogni membro della famiglia.

Per poter confermare la partecipazione al finanziamento mensile del doposcuola, i genitori dovrebbero  consegnare i seguenti documenti:

• Certificato di residenza dell'alunno e di un genitore
  • Reddito medio degli ultimi tre mesi – giugno, luglio e agosto oppure la dichiarazione dei redditi annuali
  • Talloncino dell'ultima mensilità della pensione
  • Certificato sullo stato di persona non impiegata

objavio: EMMA BLAŽEVIĆ   datum: 28. 8. 2013.

Obavijest/Avviso

Poštovani!

• uvjerenje o prebivalištu za učenika i jednog roditelja
  • odrezak od mirovine

Spettabili!

• Certificato di residenza dell'alunno e di un genitore
  • Talloncino dell'ultima mensilità della pensione
  • Certificato sullo stato di persona non impiegata

objavio: EMMA BLAŽEVIĆ   datum: 28. 8. 2013.