Roditeljski sastanak prvaša - Riunione dei genitori della prima classe

Poštovani roditelji,

izvješćujemo vas da će se roditeljski sastanak za roditelje budućih prvaša (odjela na hrvatskom i talijanskom jeziku), održati u PONEDJELJAK, 9. lipnja 2014. godine u 18 sati, u prostorijama škole.

Ističemo posebnu važnost ovoga sastanka, obzirom da predstavlja zaključenje upisnog postupka, kada će vam biti potreban i OIB djeteta.

Zahvaljujemo na suradnji.

_____________________________________________________________

Spettabili genitori,

la riunione dei genitori degli alunni della futura prima classe (in lingua croata e in lingua italiana) si terrà LUNEDÌ, 9 giugno 2014, con inizio alle ore 18, presso la sede scolastica.

Facciamo presente l’importanza della riunione, in quanto rappresenta la conclusione dell’iter d’iscrizione alla prima classe. Sarà necesssario avere il numero d’identificazione (OIB) del bambino-a.

Ringraziamo per la collaborazione.

objavio: EMMA BLAŽEVIĆ   datum: 29. 5. 2014.

Roditeljski sastanak prvaša - Riunione dei genitori della prima classe

Poštovani roditelji,

Zahvaljujemo na suradnji.

_____________________________________________________________

Spettabili genitori,

Ringraziamo per la collaborazione.

objavio: EMMA BLAŽEVIĆ   datum: 29. 5. 2014.