Obavijest o prijevozu - CITY CARD za rujan / Informazioni sulla CITY CARD per settembre

Učenici putnici, koji ostvaruju pravo na prijevoz na teret škole, ne moraju radi upisivanja prava na CITY CARD za rujan pribavljati od škole potvrdu, već će im to pravo biti upisano automatski od strane Autotrolej na temelju popisa koji je dostavila škola.

Svi ostali učenici koji sami snose troškove prijevoza, a već posjeduju CITY CARD ili ju žele tek napraviti, moraju od škole dobiti potvrdu.

Roditelji učenika koji prvi put izrađuju CITY CARD, osim potvrde škole, moraju priložiti zahtjev za izradu Rijeka CITY CARD prepaid kartice, presliku osobne iskaznice roditelja, presliku rodnog lista učenika, fotografiju učenika (može i sa stare pokazne karte) i 30 kuna.

_______________________________

Agli alunni che ricevono la tessera mensile per il trasporto con i mezzi pubblici tramite la scuola, la CITY CARD sarà ricaricata per settembre automaticamente da parte dell'Autotrolej, in base all'elenco fornito dalla scuola.

Gli alunni che comprano la CITY CARD a proprie spese devono prelevare in segreteria la conferma di frequenza.

Per il rilascio della nuova tessera CITY CARD oltre la sudetta conferma i genitori devono allegare il modulo di richiesta per il rilascio della tessera, la fotocopia della carta d'identità del genitore, la fotocopia del certificato di nascita dell’alunno, una fotografia dell’alunno (può essere utilizzata anche quella della vecchia tessera) e 30 kune.

objavio: EMMA BLAŽEVIĆ   datum: 3. 9. 2015.

_______________________________

objavio: EMMA BLAŽEVIĆ   datum: 3. 9. 2015.