Obavijest / Avviso

Poštovani roditelji,

obavještavamo vas da će se sutra, u petak 25.09.2015. u našoj školi održati štrajk zaposlenika škole.  Molimo sve roditelje za razumijevanje  i  solidarnost.

Redovna nastava se neće održati kao ni program produženog boravka.

Bit će međutim organizirano čuvanje one djece koja budu pristigla u školu. Isto tako učenici koji  inače primaju marendu u školi ili koji su uključeni u produženi boravak, a  koji će sutra doći u školu, neće imati marendu. Neće biti ni standardnog ručka, već će biti organiziran lunch paket.

Odlukom zaposlenika škole u ponedjeljak, 28.09.2015. nastava će se redovno održati unatoč eventualnom nastavku štrajka kojeg ćemo u tom slučaju samo podržati bez aktivnog sudjelovanja.

Sindikalna podružnica OŠ-SE „San Nicolò“

---------------------------------------------------------------------

Gentili genitori,

vi informiamo che venerdì, 25.09.2015. i lavoratori della nostra scuola entrano in sciopero. Vi preghiamo di comprenderci e di essere solidali con noi.

Le lezioni regolari non si terranno come pure non sarà organizzato il doposcuola, ma gli alunni che comunque verranno saranno accolti.

Inonltre, domani non ci sarà neppure la merenda a scuola, mentre per gli alunni che normalmente  frequentano il doposcuola verrà organizzato il pranzo al sacco.

In base alla decisione dei lavoratori, lunedì 28 settembre 2015, le lezioni si terranno regolarmente. Se lo sciopero dovesse continuare pure la settimana prossima, i lavoratori della nostra scuola non si includeranno attivamente ma solo a titolo di supporto.

Il sindicato della OŠ-SE „San Nicolò“

objavio: EMMA BLAŽEVIĆ   datum: 24. 9. 2015.

Obavijest / Avviso

Poštovani roditelji,

Redovna nastava se neće održati kao ni program produženog boravka.

Sindikalna podružnica OŠ-SE „San Nicolò“

---------------------------------------------------------------------

Gentili genitori,

Il sindicato della OŠ-SE „San Nicolò“

objavio: EMMA BLAŽEVIĆ   datum: 24. 9. 2015.