Karneval 2016. / Carnevale 2016

Quest'anno il Gruppo mascherato „NIcolini“ ha preso parte alle sfilate carnascialesche di Abbazia e Fiume presentando la maschera dei Minions.

Ove godine maškarana grupa "Nicolini" predstavila je masku za Karneval 2016. - "Minioni".

Sono stati ben 85 gli alunni della nostra scuola i quali, accompagnati da 6 maestre, hanno portato una ventata di allegria e di colore per le vie delle due località.

Il tempo ad Abbiazia era decisamente più clemente di quello che ci ha accompagnati durante la sfilata di Fiume, ma anche qui abbiamo mandato via le nuvole e fermato – almeno per un po’ – la pioggia.

Grazie a tutti i nostri sostenitori, in particolare i genitori!

All'anno prossimo!

Tanti saluti dal Gruppo mascherato „Nicolini“

Čak 85 učenika naše škole, u pratnji šest učiteljica, sudjelovao je u dvije maškarane povorke.

Bili smo u Opatiji 24. siječnja 2016. Zabavili smo se uz plešući  i uveseljavajući  gledatelje od Tržnice (Mrkat)  do Slatine gdje smo se, s koncertom Jacquesa Houdeka u pozadini , okrijepili i odmorili prije povratka organiziranim prijevozom.

Već 30. siječnja sudjelovali smo u povorci Dječjeg Riječkog karnevala, gdje smo unatoč  lošem vremenu u ritmu glazbe otjerali oblake i kišu!

Zahvaljujemo roditeljima na podršci u organizaciji!

Veselimo se idućoj  godini i "petom godišnjem dobu"!

Puno pozdrava od Maškarane grupe "Nicolini"

objavio: EMMA BLAŽEVIĆ   datum: 12. 2. 2016.

Karneval 2016. / Carnevale 2016

Grazie a tutti i nostri sostenitori, in particolare i genitori!

All'anno prossimo!

Tanti saluti dal Gruppo mascherato „Nicolini“

Zahvaljujemo roditeljima na podršci u organizaciji!

Veselimo se idućoj  godini i "petom godišnjem dobu"!

Puno pozdrava od Maškarane grupe "Nicolini"

objavio: EMMA BLAŽEVIĆ   datum: 12. 2. 2016.