Visita della scrittrice Bojana Meandžija / Posjet spisateljice Bojane Meandžija

Dana 6. ožujka našu je školu već drugi put posjetila spisateljica Bojana ​ Meandžija. Učenicima nižih razreda  je predstavila svoj autobiografski roman “Trči! Ne čekaj me...” u kojem  opisuje svoje odrastanje u ratom zahvaćenom rodnom Karlovcu. Poruka njezinog kazivanja bila je da prošlost ne smijemo zaboraviti, ali moramo krenuti naprijed i s optimizmom gledati na budućnost.

.-.-.-.-.-. FOTO.-.-.-.-.-.-

Il 6 marzo abbiamo accolto la scrittrice Bojana Meandžija nella nostra palestra. All'incontro hanno partecipato gli alunni delle classi inferiori. La scrittrice ci ha parlato del suo romanzo autobiografico nel quale presenta Karlovac nel periodo della Guerra Patriottica. La presentazione è stata molto calorosa e ottimistica, nonostante l' argomento. Le ferite fanno ancora male, ma bisogna guardare al futuro.

objavio: Roberta Superina Sudan   datum: 12. 3. 2018.

Visita della scrittrice Bojana Meandžija / Posjet spisateljice Bojane Meandžija

.-.-.-.-.-. FOTO.-.-.-.-.-.-

objavio: Roberta Superina Sudan   datum: 12. 3. 2018.