Sciopero / Štrajk

Poštovani roditelji,

izvješćujemo vas da u ponedjeljak 28.10.2019. godine, temeljem rasporeda cirkularnog štrajka na red dolazi naša županija. Stoga se toga dana u OŠ-SE „San Nicolò“ nastava neće održati, ali će biti organiziran prihvat učenika.
Kada će se i ako u Primorsko-goranskoj županiji ponovno štrajkati te hoće li se ili ne u našoj školi tada održati nastava, bit ćete pravovremeno obaviješteni putem web stranice i facebook stranice škole.
Osoba zadužena za pružanje informacija vezanih uz održavanje štrajka je Nataša Jelčić Kovačević, te joj možete slati upite vezane uz isti na mail adresu natasajelcickovacevic@gmail.com .

Spettabili genitori,

vi informiamo che lunedì 28 ottobre 2019, in base all'organigramma dello sciopero ad oltranza sarà il turno della nostra Contea. Pertanto nella scuola "San Nicolò" in tale data non si terranno le lezioni, ma nonostante ciò provvederemo ad accogliere gli alunni che verranno.
Le informazioni riguardanti il prosieguo dello sciopero nella Contea Litoraneo-montana e lo svolgimento delle lezioni presso la nostra scuola verranno pubblicate tempestivamente sulle pagine web e facebook della stessa.
La persona di riferimento per tutte le informazioni riguardanti l'attuazione dello sciopero è Nataša Jelčić Kovačević, e potete contattarla via mail natasajelcickovacevic@gmail.com

objavio: MARIJA POKOS   datum: 25. 10. 2019.

Sciopero / Štrajk

Poštovani roditelji,

Spettabili genitori,

objavio: MARIJA POKOS   datum: 25. 10. 2019.