Sciopero / Štrajk

Poštovani roditelji,

obavještavamo vas da će se u utorak, 19.11.2019. godine, štrajk nastaviti na razini cijele Hrvatske. Stoga se u OŠ-SE „San Nicolò“ nastava neće održati ali će biti organiziran prihvat učenika.
O daljnjem razvoju situacije, odnosno hoće li se u Primorsko-goranskoj županiji ponovno štrajkati te hoće li ili ne u našoj školi tada biti nastave, bit ćete
pravovremeno obaviješteni putem web i facebook stranice škole.
Osoba zadužena za pružanje informacija vezanih uz održavanje štrajka je Nataša Jelčić Kovačević (kontakt putem mail adrese natasajelcickovacevic@gmail.com).

Spettabili genitori,

vi informiamo che martedì 19 novembre 2019 continua lo sciopero, questa volta nuovamente a livello nazionale. Di conseguenza nella scuola "San Nicolò" non si terranno le lezioni, ma nonostante ciò provvederemo ad accogliere gli alunni che
verranno. Per essere informati sul prosieguo dello sciopero nella Contea Litoraneo-montana e lo svolgimento delle lezioni presso la nostra scuola, vi preghiamo di seguire le pagine web e facebook della “San Nicolò”. La persona di riferimento per tutte le informazioni riguardanti l'attuazione dello sciopero è Nataša Jelčić Kovačević, e potete contattarla via mail natasajelcickovacevic@gmail.com.

objavio: MARIJA POKOS   datum: 18. 11. 2019.

Sciopero / Štrajk

Poštovani roditelji,

pravovremeno obaviješteni putem web i facebook stranice škole.

Spettabili genitori,

objavio: MARIJA POKOS   datum: 18. 11. 2019.